• Zbiórka karmy

• Szkolny Klub Wolontariusza i Biblioteka Szkolna zapraszają do udziału w DRUGIEJ EDYCJI zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska Rafik w Bolesławiu :)

• Świąteczne kartki dobroczynne

• W NASZEJ SZKOLE ROZPOCZĘŁA SIĘ AKCJA CHARYTATYWNA - ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE.

DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY WSPIERA LECZNIE CHORYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH PODOPIECZNYCH STOWARZYSZENIA SURSUM CORDA.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW DO UDZIAŁU!

• Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II

• Gmina Bukowno realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. "Małopolska Tarcza Antykryzysowa-Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych". - Grant 1.

Celem projektu jest umożliwienie szkołom przejścia z tradycyjnego, stacjonarnego modelu kształcenia na model zdalnego nauczania.

W ramach dofinansowania projektu z UE, szkoła otrzymała kwotę 25 ooo zł na zakup:

- monitora interaktywnego 75 calowego (wartość 8500 zł brutto),

- 5 laptopów (wartość 1 sztuki 3300 zł brutto).

Zainteresowane firmy dostarczeniem ww. sprzętu zapraszamy do składania ofert.

• Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II

• Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Stanisława Reymonta w Bukownie realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. "Małopolska Tarcza Antykryzysowa-Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych" - Grant 3.

Przedmiotem projektu są zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas ósmych i szóstej po czasie nauki zdalnej. Zajęcia odbywają się w formie stacjonarnej. Tematyka zajęć obejmuje przedmioty zdawane w ramach egzaminu ósmoklasisty: język polski, matematyka, język angielski.

• TUSZ DO PAKI!

• Rozpoczynamy w szkole akcję TUSZ DO PAKI!

Przyniesione przez uczniów zużyte tusze z drukarek atramentowych przekazujemy do recyklingu i kupujemy karmę dla zwierzaków ze schronisk!

Im więcej tuszów zbierzemy, tym więcej karmy trafi do ich misek!

Zapraszamy do udziału w akcji!

• Wycieczka

• W dn. 8 marca klasa III odwiedziła Komisariat Policji w Bukownie. Dzieci uczestniczyły w zajęciach dotyczących pracy policjantów.

Uczniowie zapoznali się z trudną i odpowiedzialną pracą funkcjonariuszy, a także uświadomili sobie znaczenie pracy Policji dla społeczeństwa. Drugim punktem wycieczki była wizyta w burgerowni, gdzie dzieci uczestniczyły w przygotowaniu i degustacji burgerów.