• Wyobraźnia jest początkiem tworzenia

• 12 grudnia uczniowie klasy IV i V uczestniczyli w zajęciach pt.: "Wyobraźnia jest początkiem tworzenia - ćwiczenia kreatywnego myślenia" w Bibliotece Pedagogicznej  w Olkuszu.

Dziękujemy za ciekawe spotkanie.

• „Kubusiowi Przyjaciele Natury”

• Uczniowie z klas 1-3  dołączyli do XV edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Jego celem jest proekologiczna edukacja. Dzięki specjalnie przygotowanym materiałom i scenariuszom lekcji dzieci wezmą udział w zajęciach tematycznych, podczas których nauczą się troszczyć o środowisko naturalne, poznają podstawowe zasady ekologii i dowiedzą, dlaczego warto jeść owoce i warzywa oraz poznają korzyści płynące z ruchu.

• Spotkanie ze św. Mikołajem

• Serdecznie dziękujemy naszym aktorom z klasy 8a i 8b, że w czasie wolnym od zajęć znaleźli czas i ochotę, by najmłodszym czytelnikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolesławiu umilić mikołajkowy wieczór. Dziękujemy  pani dyrektor Renacie Strojnej oraz pani Reni, pani Anecie i pani Asi za okazane serce i zatroszczenie się, by naszym aktorom niczego nie zabrakło, a panu radnemu Marcinowi Sośnierzowi za ufundowanie słodkich upominków. Z kolei zgromadzonej publiczności dziękujemy za ciepłe przyjęcie i wspólną zabawę. Naszym ósmoklasistom gratulujemy talentu i kolejnego udanego występu, a wszystkim rodzicom, babciom i dziadkom dziękujemy za cierpliwość i niezawodne wsparcie.Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

• Szkolny Klub Wolontariusza informuje...

• Szkolny Klub Wolontariusza organizuje akcję charytatywną pt.: "Świąteczne Kartki Dobroczynne".

Dochód ze sprzedaży świątecznych kartek bożonarodzeniowych przekazany zostanie na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda.

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji!

Zakończyliśmy zbiórkę na potrzeby bezdomnych zwierząt ze schroniska Rafik w Bolesławiu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym!

• Dzień Tolerancji / Dzień Życzliwości

• W listopadzie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji oraz Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Międzynarodowy Dzień Tolerancji świętowany jest 16 listopada. Ten dzień ma celu promowanie szacunku i akceptacji. Ma propagować otwartość, wolność słowa i sumienia.

Światowy dzień Życzliwości i Pozdrowień obchodzony jest 21 listopada. W tym dniu przypominamy wszystkim, jak ważne jest pozytywne nastawienie do świata i innych ludzi.