• ZACZAROWANY ŚWIAT MAGII I WRÓŻB W NASZEJ W SZKOLE!

• Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie dla najmłodszych źródłem poznania tradycji i obrzędów ludowych. W tym wyjątkowym dniu uczennice klasy VI i VIII przygotowały liczne wróżby i zabawy andrzejkowe. Wszyscy uczniowie mieli okazję poznać swoją szczęśliwą liczbę, odczytać imię swojej sympatii, czy zapoznać się ze znaczeniem swojego znaku zodiaku, a na koniec wziąć udział w loterii andrzejkowej.

Wróżby pobudzają wyobraźnię, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić.

Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.

• Ratuj życie z aplikacją mojeIKP

• Od dzisiaj w aplikacji mojeIKP znajdziesz wsparcie, by w nagłym wypadku skutecznie udzielić pierwszej pomocy. Możesz z niego skorzystać bez logowania się do aplikacji. Wystarczy, że ją zainstalujesz na swoim telefonie

Gdzie to znajdziesz

Na głównej stronie aplikacji znajdziesz wejście do zakładki „Pierwsza pomoc”. Możesz wejść bez logowania się.

Ponadto po zalogowaniu się do aplikacji mojeIKP wejście do pierwszej pomocy znajdziesz na fioletowym banerze na górze „Pierwsza pomoc. Jak udzielić pomocy w nagłych sytuacjach”.

• Na szkolnym afiszu...

• Nasi uczniowie rozwijają swoje talenty i zainteresowania teatralne. Jeszcze w ubiegłym roku szkolnym przygotowali dla najmłodszych przedstawienie pt. " Królewna Śnieżka", które obejrzeli ostatnio pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Bolesławiu podczas zajęć w dworku w Krzykawce. Z kolei w związku z akcją Narodowe Czytanie ósmoklasiści zaprezentowali inscenizację "Świtezianki", a z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek baśń pt. "Calineczka" jako miniprzedstawienie teatrzyku kamishimbai. Wszystkim młodym aktorom gratulujemy pracowitości, talentu, a ich rodzicom, babciom i dziadkom dziękujemy za nieocenioną pomoc w realizacji naszych przedstawień.

Zdjęcia wykonane dzięki zakupionemu sprzętowi do szkoły –

• "Nick Wiktoria"

• W dniu 8 listopada gościliśmy w naszej szkole teatr MASKA. Aktorzy zaprezentowali spektakl profilaktyczny pt.: "Nick Wiktoria", dotyczący zagrożeń występujących w Internecie.

Zdjęcia wykonane dzięki zakupionemu sprzętowi do szkoły –

• Ślubowanie

• Zdjęcia wykonane dzięki zakupionemu sprzętowi do szkoły –

• Dzień Bajkowy