Nawigacja

Na tropie renesansu Baw się i bądź bezpieczny Indywidualizacja procesu kształcenia dzieci z klas I-III Wszystkie Kolory Świata Nie pal przy mnie, proszę.. Wszystkie Kolory Świata - wyniki głosowania Razem możemy zrobić więcej - innowacja Znajdź właściwe rozwiązanie Ratujemy i uczymy ratować Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich Klub Bezpiecznego Puchatka Czysta Małopolska Raport z realizacji projektu "Czysta Małopolska" Żyj smacznie i zdrowo! Lepszy świat przez wolontariat Turniej "Bezpieczna Szkoła - Demokratyczny Kraj" Śniadanie Daje Moc Dbajmy o przyszłość OZE "Szkoła wolna od uzależnień" Odkrywamy świat wierszy Małgorzaty Strzałkowskiej „Co można zrobić i w jaki sposób zachęcić uczniów do czynnego uprawiania sportu”? Program Zdrowotny profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce MALI uczniowie idą do szkoły Małopolski Program Edukacji Zdrowotnej „Książki naszych marzeń” „mPotęga” Program zdrowotny Burza w laboratorium "Ratujemy i Uczymy Ratować" - 2017 Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II

Projekty i programy edukacyjne

„mPotęga”

Uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej biorą udział w tym roku szkolnym w programie grantowym „mPotęga”, który ma na celu popularyzację matematyki wśród uczniów. Projekt w naszej szkole realizowany jest pt. „Matematyka wszędzie była, jest i będzie!”.

W ramach projektu odbędą się następujące działania: zajęcia terenowe „Moja szkoła i okolica w liczbach” (praca uczniów z planem szkoły i miasta), zajęcia edukacyjne w Muzeum Inżynierii Miejskiej i w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie, warsztaty z wykorzystaniem tangramów, origami, klocków i gier edukacyjnych oraz  Międzyszkolny Festiwal Matematyczny.  Uczniowie wezmą również udział w zajęciach kółka matematycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz zajęciach na wyższych uczelniach w Krakowie.

Wycieczka do Ogrodu Doświadczeń

Warsztaty z robotyki