• Pomagamy innym

• Jak co roku włączyliśmy się w pomoc potrzebującym. Przystąpiliśmy do akcji sprzedaży kalendarzyków fundacji „Pomóż i TY”.

Tegoroczna akcja ma na celu pomoc 17-letniemu Bartkowi Chrzan, który pomimo dziecięcego porażenia mózgowego i operacji kręgosłupa nie rezygnuje z rehabilitacji wspomagającej jego rozwój. Bartek uwielbia samochody i podróże a dwuosobowy skuter inwalidzki Companier jest spełnieniem jego motoryzacyjnej pasji. Koszt takiego skutera to około 16 000 zł, dlatego od ofiarności i wrażliwości ludzi zależeć będzie spełnienie marzeń o odkrywaniu z najbliższymi zakamarków zewnętrznego świata na łonie natury.

Sprzedażą kalendarzyków zajmują się uczennice klasy 5a :Sandra Solecka, Zosia Supernak i Marylka Białaś. Koszt jednego kalendarzyka – cegiełki to 2zł.

W tym roku pomagamy też naszemu koledze Ignasiowi Łukasiewiczowi z Bukowna, który choruje na cukrzycę i  rozległą zakrzepicę żylną mózgu. Zbieramy plastikowe nakrętki, a w grudniu w szkole zostanie zorganizowany kiermasz , z którego cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc Ignasiowi.