• Aktualności

• spowodowanym ogromem pracy,  odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego (Szkolnej Rady Uczniowskiej).

Największą liczbę głosów otrzymał uczeń klasy VIII Dawid Kutołowski. Zatem to właśnie on będzie nowym Przewodniczącym SzRU. Drugie miejsce zdobyła uczennica klasy VIII Julia Gad, która tym samym została zastępcą przewodniczącego. III miejsce zajął uczeń klasy VIII Marcel Czerniak.

Już od samego początku wzięliśmy się solidnie do pracy. Zaakceptowaliśmy plan SzRU zaproponowany przez opiekunów, ustaliliśmy zasady pracy na nowy rok szkolny 2019/2020. Podzieliliśmy się obowiązkami, wybraliśmy osoby do reprezentowania szkoły na uroczystościach szkolnych, państwowych – Poczet Sztandarowy.

współpracować ze Szkolnym Klubem Wolontariusza, uczestniczyć w akcjach charytatywnych na terenie szkoły i poza szkołą. Będziemy dbać o przyjazną atmosferę w szkole, o porządek i wygląd placówki, promować szkołę w środowisku.