• I Otwarty Turniej Szkół Gimnazjalnych

• I OTWARTY TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA

ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 W BUKOWNIE

ZAPROSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Bukownie serdecznie zaprasza na Otwarty Turniej Szkół Gimnazjalnych klas I – III w piłce ręcznej dziewcząt oraz piłce nożnej chłopców. Turniej odbędzie się w dniu 22.05.2013r. od godziny 9:00 na nowopowstałym boisku szkolnym. Termin zgłaszania  drużyn do 20.05.2013r. (można telefonicznie pod numerem: 32 6421003).

REGULAMIM

ORGANIZATOR:  Zespół Szkół Nr 2 w Bukownie, ul. Sławkowska 133

TERMIN I MIEJSCE: 22.05.2013 Zespół Szkół Nr 2 w Bukownie

Piłka nożna – boisko sportowe

Szkoły mogą zgłosić do zawodów jedną drużynę składającą się z maksymalnie 10 zawodników (chłopcy klas I-III). W grze bierze udział 5 zawodników (4+bramkarz). System rozgrywek oraz czas gry uzależniony od liczby zgłoszonych zespołów.

Piłka ręczna – boisko sportowe

Szkoły mogą zgłosić do zawodów jedną drużynę składającą się z maksymalnie 13 zawodniczek (dziewczęta klas I-III). W grze bierze udział 7 zawodników (6+bramkarz). System rozgrywek oraz czas gry uzależniony od liczby zgłoszonych zespołów.

Ostateczna interpretacja oraz możliwe zmiany w regulaminie należą do sędziów oraz organizatora.

Piłka nożna gimnazjum w składzie:

1. Kozioł Mateusz
          2. Durda Paweł
          3. Kulanty Bartosz
          4. Piasta Mariusz
          5. Sikora Jakub
          6. Drozd Michał
          7. Filus Mateusz
          8. Krzykawski Maciej
          9. Danecki Szymon
          10. Majcherczyk Norbert

Chłopcy zajęli II miejsce ulegając Zespołowi Szkół ze Sławkowa.