• Regulamin sal lekcyjnych

1. Uczniowie wchodzą do sali lekcyjnej pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia i zajmują swoje miejsca.
          2. Nie wolno zostawiać plecaków i innych rzeczy przed salą lekcyjną po rozpoczęciu zajęć.
          3. Obowiązkiem ucznia jest aktywne uczestniczenie w lekcji i wykonywanie poleceń nauczyciela nawet wówczas, gdy zgłosił nieprzygotowanie.
          4. Podczas zajęć obowiązuje zakaz opuszczania sali lekcyjnej bez zgody nauczyciela.
          5. Bez zgody nauczyciela nie wolno korzystać z żadnych pomocy naukowych znajdujących się w sali, otwierać szafek, szuflad.
          6. Obowiązuje zakaz huśtania się na krzesłach, siadania na ławkach i parapetach.
          7. Do obowiązków ucznia należy dbanie o wygląd sali, w której przebywa.
          8. Po zakończeniu zajęć uczeń zobowiązany jest do:
          • pozostawienia swojego miejsca w czystości
          • rozliczenia się z powierzonych mu pomocy naukowych.
          1. Do obowiązków dyżurnego należy:
          • utrzymanie w czystości tablicy
          • dbanie o utrzymanie porządku w klasie.